قالیشویی قصر طلایی

قالیشویی قصر طلایی


قالیشویی قصر طلایی به عنوان برترین قالیشویی بلوار تعاون آماده خدمات رسانی در زمینه شستشوی فرش ، موکت ، گلیم و مبل می باشد.

زنان  شاغل یا حتی خانه دار هنگام خانه تکانی به شرکت های نظافتی نیاز دارند تا بتوانند فرش های خانه خود را به راحتی تمیز کرده و در وقت آن ها صرفه جویی شود. فرش های موجود در شرکت ها و مساجد نیز هر ساله نیاز به تمیز کردن دارند و به همین دلیل پیدا کردن قالیشویی مناسب بسیار مهم است. تمیز کردن و شستشوی فرش بدون ایجاد صدمه به فرش یا بافت آن از نکاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

قالیشویی قصر طلایی به عنوان  یکی از بهترین قالیشویی ها در بلوار تعاون شناخته شده است و به دلیل تجربه عالی که در این زمینه دارد با  استفاده از فناوری های نوین به یکی از شرکت های پیشرو در زمینه شستشوی فرش تبدیل شده است. قالیشویی قصر طلایی با وجود تجربه بسیار خوبی  که در زمینه شستشوی فرش دارد یکی از ارزان ترین شرکت ها در زمینه تمیز کردن فرش و موکت در بلوار تعاون است. این قالیشویی باتوجه به رعایت حقوق مشریان خود کمترین هزینه را از آن ها دریافت می کنند.

اگر فرش های شما از نوع های گران قیمت باشند ، این قالیشویی از روش های سنتی برای تمیز کردن آن استفاده نمی کند تا به بافت آن ها آسیب نرسد.

 این قالیشویی همچنین از مواد شوینده حاوی مواد شیمیایی استفاده نمی کند تا به رنگ فرش ها و بافت های آن ها آسیب نرسد. مواد شوینده مورد استفاده این شرکت توسط وزارت بهداشت تایید شده است. این ماده برای سلامتی اعضای خانواده و همچنین تمیز کردن فرش و قالی ایمن بوده و تمامی لکه ها و کثیفی ها را از بین می برد.


شماره تماس قالیشویی قصرطلایی

44716535

44704985

44515031

44084835

جهت رزرو انلاین برای دریافت خدمات ما میتوانید از طریق این صفحه اقدام کنید: رزرو آنلاین


استفاده از تجهیزات و پرسنل کاربلددر قالیشویی قصر طلایی

قالیشویی قصرطلایی در بلوار تعاون با بهره گیری از تجهیزات ، دستگاه ها و فناوری های جدیدی که دارند انواع فرش ها ، موکت ها و گلیم ها را بدون اینکه به بافت آن ها کوچک ترین آسیب برسانند یا تغییری در رنگ آن ها ایجاد کنند به خوبی تمیز می کنند. این شرکت از جدیدترین ماشین آلات و تجهیزات مورد استفاده در نظافت ، برای تهیه بالاترین سطح بهداشت و حفظ و دوام فرش ها و قالی ها استفاده می کند.

این قالیشویی با بهره گیری از پرسنل مجربی که در مورد نحوه تمیز کردن سریع فرش و موکت به خوبی  آموزش دیده اند سخت ترین لکه ها ی موجود در هر فرشی را پاک می کنند.

در قالیشویی قصر طلایی تیمی از افراد کارآزموده وجود دارد که در صورت تماس با این شرکت در اسرع وقت در محل مورد نظر شما حاضر می شوند و با جمع کردن فرش ها به نحو احسن آن ها را به قالیشویی می برند.

شستشوی فرش دستباف
شستشوی فرش دستباف

نحوه خدمات رسانی قالیشویی قصرطلایی در بلوار تعاون

در قالیشویی قصر طلایی فرش ها به خوبی تمیز و خشک شده و پس از آن برای بازگشت به مشتری به ماشین های مخصوص انتقال داده می شود. قصر طلایی به عنوان برترین قالیشویی بلوار تعاون خدمات خود را در هر زمان و در همه روزهای هفته به مشتریان خود ارائه می دهد.  شما می توانید با این مرکز تماس بگیرید تا به سوالات شما پاسخ دهند و از پیشنهادات و تخفیف های ارائه شده توسط آن ها مطلع شوید.

قالیشویی قصر طلایی  خدمات زیادی را به مشتریان با قیمت های رقابتی ارائه می دهد. این قالیشویی ضمن اینکه وظایف خود را در حد توان انجام می دهد ، قادر به تمیز کردن فرش ها و قالیچه ها ، در هر اندازه و نوعی می باشد.

در صورتی که قالی و قالیچه یا گلیم شما به نوع خاصی از مواد شوینده احتیاج داشته باشد تا به بافت آن آسیب نرسد یا به دستگاه های بخار مدرن نیاز داشته باشد که بتواند فرش ها را به خوبی تمیز کرده و رنگ ها و الیاف  آن ها حفظ شود تمامی این کارها را انجام می دهند.

 این قالیشویی دارای جدیدترین دستگاه های خشک کن برای خشک کردن فرش ها می باشد. کارکنان قالیشویی قصر طلایی می توانند با اتومبیل های مجهز برای حمل فرش ، در کمترین زمان و به راحتی به هر جایی در داخل و خارج محدوده بلوار تعاون حاضر شوند.

خدمات ارائه شده توسط قالیشویی قصرطلایی

قالیشویی قصر طلایی یکی از شرکت های پیشگام در زمینه نظافت فرش است و به دلیل بسیاری از امتیازاتی که به مشتریان ارزنده ارائه می دهد و در نتیجه تجربه عالی خود بسیار شناخته شده است. این قالیشویی خدماتی را به شرح زیر ارائه می دهد:

  1. خدمات نظافت فرش منازل و مساجد.
  2. خدمات شستشوی موکت و فرش برای شرکت ها و موسسات.
  3. شستشوی فرش سنتی.
  4. شستشوی فرش با روش ها و دستگاه های مدرن.
  5. تمیز کردن انواع فرش و گلیم
  6. خشک کردن فرش پس از شستشو توسط دستگاه های پیشرفته
  7. استفاده از خوشبو کننده ها و ضدعفونی کننده های مجاز برای تمیز کردن  انواع فرش و قالیچه

سوالات متداول

1-ممکن است تاخیر در تحویل فرش وجود داشته باشد؟

قالیشویی قصر طلایی با ارائه بهترین خدمات و جلب رضایت مشتری این امکان را به حداقل رسانده است.شستشوی سریع با بهترین روش ها و دستگاه ها و بهترین مواد از خدمات عالی این قالی شویی است.

2-شستشوی مبل در محل نیز انجام میشود؟

بله خدمات شستشوی انواع مبل با بهترین مواد و بروزترین دستگاه از مزایای ای قالی شویی است.

3-قالی شویی قصر طلایی دارای مجوز است ؟

بله دارای مجوز ارسمی از صنف قالی شویان تهران بزرگ می باشد و تمامی خدمات و قیمت زیر نظر این صنف است.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!