• شهرک گلستان غربی ، شهرک شقایق
  • پاسخگویی 24 ساعته
قالیشویی قصر طلایی شهرک راه آهن|بهترین قالیشویی غرب

قالیشویی قصر طلایی شهرک راه آهن|بهترین قالیشویی غرب

معرفی محله شهرک راه آهن یکی از محلات منطقه ۲۲ شهرداری تهران شهرک راه آهن (گلستان) می باشد که در شمال غرب شهر تهران واقع شده است. شهرک از شمال به بزرگراه همت غرب، از شرق به بزرگراه آزادگان شمال ، از غرب به میدان ساحل و دریاچه چیتگر و از جنوب به پارک جنگلی چیتگر محدود می‌گردد.تاریخچه پیدایش شهرک به سال‌های۶۰–۱۳۵۹ و تشکیل تعاونی کارکنان شرکت راه آهن باز‌ می‌گردد. با فروش زمین‌های مسکونی به مردم عادی ساخت و ساز بسیاری در این شهرک انجام شده است. بلوار امیرکبیر اصلی ترین خیابان شهرک است که بیشتر داراری کاربری تجاری-اداری می‌باشد. بلوارهای گلها، کاج و هاشم‌زاده (اقاقیا) خیابان‌های اصلی و یاس،بنفشه،سروستان،قائم و… خیابان های فرعی شهرک می‌باشند.

قالیشویی قصرطلایی با تجربه ترین قالیشویی در غرب تهران در محدوده شهرک گلستان تهران ( شهرک راه آهن سابق) با تکیه بر بیش از 15 سال سابقه درخشان خدمات شستشوی قالی و فرش های دستبافت و ابریشم را با بهترین کیفیت ارائه می دهد. اگر شما از اهالی شهرک گلستان هستید و به دنبال یک قالیشویی دارای مجوز می گردید قالیشویی قصرطلایی دارای مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویی تهران به شماره 216 می باشد و در خدمت شما عزیزان می باشد.جهت تماس با ما با این شماره تماس بگیرید: 44716535

خدمات قالیشویی قصرطلایی غرب تهران

نزدیکترین قالیشویی

دفتر مرکزی قالیشویی ما واقع در شهرک گلستان ،انتهای بلوار امیرکبیر، بعد ازچهار راه هاشم زاده ، مجتمع شقایق نزدیک ترین قالیشویی شهرک گلستان نیز می باشد. ما به منظور جلب رضایت مشتریان خود قالیشویی در سریع تحویل و بعداز شستشو سریع تحویل می دهیم . خدمات جانبی که در کنار شستشوی قالی ارائه می دهیم شامل:

نحو ثبت سفارش

جهت گرفتن مشاوره رایگان و ثبت سفارش با این شماره ها تماس بگیرید:44716535-44733244 یا از طریق سفارش آنلاین سفارش خود را ثبت کنید اپراتوران قصر طلایی بلافاصله با شما تماس می گیرند.

دیدگاه خود را وارد نمایید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

LATEST POSTS
MOST POPULAR
TEXT WIDGET

What makes Cleanmate trusted above other cleaning service providers? When you combine higher standards, smarter strategies and superior quality all in one package, the result is top notch.

تلفن تماس کلیک کن
شمال غرب جنوب مرکز