• شهرک گلستان غربی ، شهرک شقایق
  • پاسخگویی 24 ساعته

قالیشویی و عالی شویی در منطقه غرب تهران(منطقه22) قصر طلایی

اعلاشویی چیست؟

اعلا شویی فرش یکی از خدمات ویژه ای است که قالیشویی قصر طلایی به مشتریان ویژه خود ارائه می کند. اعلاشویی با شستشوی معمولی تفاوت دارد و در آن از مواد مخصوص استفاده می شود. همچنین فرش های ارزشمند مشتریان در این شیوه شستشو در دو نوبت شسته می شوند. در این مقاله خدمات قالیشویی قصر طلایی را مرور کرده و تفاوت آن را با شستشوی معمولی فرش برای شما توضیح می دهیم.

تفاوت اعلاشویی و شستشوی عادی:

اولین و بارزترین تفاوت بین اعلاشویی و شستشوی معمولی فرش در تعداد دفعات شستن فرش است. در شستشوی معمولی فرش یکبار شسته می شود اما در اعلاشویی امر شستشو به درخواست مشتری دوبار انجام می شود. در فرش هایی که مدت زیادی است شسته نشده اند و یا در معرض رفت و آمد زیادی هستند، نیاز به دفعات شستشو بیشتر احساس می شود.

عامل تفاوت دیگر، شوینده هایی است که در اعلاشویی به کار می روند. در این شیوه با استفاده از نرم کننده های مخصوص فرش، نرمی و لطافت اولیه فرش به آن بازگردانده شده و فرش های زبر و سخت، نرم می شوند. مایعاتی که در شستشوی فرش به شیوه اعلاشویی به کار می روند، به حفظ کیفیت فرش کمک کرده و عمر بیشتر آن را تضمین می کنند. در این روش در صورت لزوم، سفیدشویی و همچنین لکه برداری از فرش نیز برای مشتریان محترم صورت می گیرد.


مراحل اعلاشویی :

در مرحله اول: اعلاشویی، فرش مانند شیوه معمولی شسته می شود. با این تفاوت که در این روش از مواد شوینده موغوب تر و با کیفیت تراستفاده می گردد. تمام تلاش متخصصین قصرطلایی این است که هیچگونه آسیبی به بافت و رنگ فرش وارد نشود. در مرحله دوم : عملیات لکه برداری انجام می شود. در این عملیات وجود هرگونه لکه روی فرش توسط کارشناسان با دقت بررسی شده و درصورت لزوم هر نوع لکه چربی، چای، لاک ناخن و … با مواد مخصوص پاک می شوند.

در مرحله سوم  آخر: تار و پود فرش با مواد مخصوص براق شده و برای خشک کردن فرش نیز از اتو پرس های مخصوص اتوکشی و خشک کردن فرش استفاده می شود. در انتها فرش با بسته بندی کاور در درب منزل تحویل مشتریی های گرانقدر خواهد شد.

هزینه اعلاشوی :

عوامل مختلفی در هزینه اعلاشویی نقش دارند. برای مثال ابعاد فرش، نوع بافت و جنس آن در اعلاشویی اثرگذارند. نوع مواد شوینده ای که در اعلاشویی به کار می روند به علت مرغوبیت و نایابی باعث می شود که قیمت این خدمت نسبت به خدمات شستشوی معمولی قالی بیشتر باشد. همچنین شستن چند باره قالی، در کنار سفید شویی و لکه گیری نیز در هزینه اعلا شویی اثرگذار خواهند بود.

خدمات اعلاشویی قصرطلایی یکی از محبوب ترین خدمات این مجموعه است که مورد استقبال مشتریان حساس و ویژه این مرکز قرار گرفته است. مشتریانی که فرش های اعلای دستباف و ابریشمی دارند، ترجیح می دهند فرش آن ها با شیوه اعلاشویی  درمجموعه قصرطلایی با دقت و توجه بیشتری شسته شود.

دیدگاه خود را وارد نمایید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

تلفن تماس کلیک کن
شمال غرب جنوب مرکز