___ درباره ما بیشتر بدانید

بزرگ ترین، مجهزترین و بهترین کارخانه قالیشویی در تهران

جهت دریافت خدمات قالیشویی و دیگر خدمات از شرکت قالیشویی قصرطلایی باما تماس بگیرید.

ما با سالها تجربه و ارائه خدمات شستشوی انواع فرش و قالی بصورت شبانه روزی در استان تهران، امروزه قادر به قالی شویی جدیدترین فرش ها دستبافت و ماشینی و تعمیر آنها هستیم. در طی مدت فعالیت کارخانه قالیشویی ما توانسته ایم بهترین افراد را جهت ارائه این خدمات به خدمت بگیریم و خیال مشتریانمان را بابت ارائه هر چه بهتر خدمات راحت کنیم.

بیشتر بدانید

خونه تکونی با قالیشویی قصرطلایی!

بهترین فرصته که تو این روزای قبل عیدنوروز و سال جدید، خونه تکونیت رو باما تکمیل کنی و با کمترین هزینه ها، شستن فرشو موکت هات رو به ما بسپاری!

خونه تکونی با قالیشویی قصرطلایی، بهتر از هرسالی قراره بشه!

خدمات قالیشویی قصرطلایی

کارخانه قالیشویی صنعتی قصرطلایی خدمات متنوعی جهت شستشوی انواع فرش و قالی ارائه می دهد. اگر به دنبال قالی شویی معتبر و مجاز در غرب تهران هستید که کلیه خدمات اعم از شستشو و ترمیم فرش را ارائه دهد، قالیشویی قصرطلایی در خدمت شماست.

قالیشویی قصرطلایی متخصص در شستشوی فرشهای: ماشینی، دستی، ابریشم، کرک، بلژیکی، آنیک و موکت

باضمانت و بدون استفاده مواد شیمیایی

مجهز به گرمخانه گازی و اتو

رفوکاری – رنگبرداری – ریشه بافی – چرم دوزی

 

خدمات خشکشویی انواع مبلمان ایرانی و خارجی

 

___ چرا ما را انتخاب کنید

قالی شویی با بهترین مواد شوینده

کارخانه قالی شویی قصرطلایی جنس الیاف هر قالی رو بررسی و مناسب با آن از مواد شوینده مناسب جهت شستشو استفاده می کند تا رنگ و جنس قالی صدمه نبیند. بسیاری از کارخانه های قالیشویی با اهمیت ندادن به این موضوع باعث خسارت های غیرقابل جبرانی برای مشتریانشان شده اند ولی ما در قالی شویی قصرطلایی این تضمین و اطمینان را به شما مشتریان عزیز میدهیم که فرش و قالی خود را ماننده روز اول تحویل بگیرید.

بد قولی ممنوع

چرا قالیشویی قصر شیرین؟

سرویس VIP تحویل فوری

کارخانه قالیشویی قصرطلایی یک شرکت معتبر در زمینه شستشو و تمیزکاری فرش فعالیت می کند و خدمات متنوعی به مشتریان خود در این حوزه ارائه میدهد، سرویس vip از جمله این خدمات می باشد. با انتخاب سرویس vip قالی شویی قصرطلایی شما در خدمات و مزایای مهمی برهمند خواهید شد که در ادامه به این ویژگی ها می پردازیم.

لطفا در هنگام تحویل و دریافت فرش به آرم و لوگو قصرطلایی در اطراف خودرو توجه نمایید.

تلفن تماس : 44716535
قالیشویی قصر طلایی

با سرویس VIP قصر طلایی، می‌توانید از ویژگی‌های زیر بهره‌مند شوید:

  1. استفاده از روش‌های پیشرفته تمیزکاری: قصر طلایی از تکنولوژی‌ها و روش‌های پیشرفته برای شستشو و تمیزکاری قالی و فرش استفاده می‌کند. با انتخاب سرویس VIP، شما از جدیدترین روش‌های تمیزکاری و بهترین فرآیندهای شستشو برای حفظ و بهبود کیفیت قالی خود بهره‌مند خواهید شد.

  2. مراقبت ویژه از قالی: در سرویس VIP، قالی شما با دقت و دلبستگی ویژه‌ای تمیز می‌شود. تیم متخصص قصر طلایی با توجه به نوع و جنس قالی شما، نحوه شستشو و روش‌های مناسب را انتخاب خواهد کرد تا قالی شما بهترین نتیجه را بدهد.

  3. خدمات تکمیلی: با سرویس VIP، شما می‌توانید از خدمات تکمیلی اضافی نیز استفاده کنید. مثلاً، پاکسازی از روغن، حشره‌کشی یا پوشش‌دهی ضد لکه می‌توانند از خدماتی باشند که قصر طلایی به شما ارائه می‌دهد.

  4. شستشو فرش با اصول شرعی: اگر در خانه حیوان خانگی دارید و یا فرش شما نجس شده است باید فرش و قالی با آب کر شستشو شود، ما در قالیشویی قصرطلایی خدمات شستشوی فرش و قالی با احکام  اسلامی را کاملا مسلط می باشیم می توانید با خیال راحت از این خدمات استفاده نمایید.

___ نظرات___

نظرات مشتریان ما

نظرات

من از خدمات قالیشویی قصرطلایی بسیار راضی هستم. فرش های من را با دقت و ظرافت شسته اند و هیچ گونه آسیبی به آنها وارد نشده است. قیمت ها نیز بسیار مناسب بود.

علی احمدی / فرش دستبافت
نظرات

من فرش های دستبافم را به قالیشویی قصرطلایی سپرده بودم. آنها را با ظرافت و مهارت خاصی شسته اند و رنگ و بافت فرش ها کاملاً حفظ شده است. من از خدمات آنها بسیار راضی هستم.

مریم میرزایی
نظرات

من برای اولین بار از خدمات قالیشویی قصرطلایی استفاده کردم و بسیار راضی بودم. فرش های من را خیلی سریع و به موقع تحویل دادند. کیفیت شستشو نیز بسیار خوب بود.

فاطمه بهشتی

محدوده های تحت پوشش قالیشویی قصرطلایی

___ اطلاعات تماس باما ___

جهت مشاوره و تماس از راهای ارتباطی زیر استفاده نمایید.

آدرس دفتر مرکزی

___

آدرس(ضروری)
ساعت تحویل(ضروری)
: