قالیشویی آپادانا

قالیشویی قصر طلایی

کارخانه قالیشویی قصر طلایی به عنوان برترین قالیشویی آپادانا شستشوی کلیه فرش های شما را به خوبی و در اسرع وقت انجام می دهد.

وقتی خانم خانه می خواهد ظاهری خاص و جذاب به خانه خود ببخشد ، عمدتاً با شستشوی فرش ها شروع می کند. زیرا تمیزی فرش ها نشان از لوکس بودن ، ظرافت و شکوه خانه است. این یکی از مهم ترین دلایل مراقبت از فرش است ، زیرا فرش ها در مبلمان منزل از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند.

تمیز کردن فرش به دلیل نشستن گرد و غبار ، میکروب ها و لارو حشرات در تار و پود فرش ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و  شستشوی فرش مخصوصاً برای رعایت و حفظ بهداشت عمومی خانه و خانواده از اهمیت ویژه ای برخوردار است.


شماره تماس قالیشویی قصرطلایی

44716535

44704985

44515031

44084835

جهت رزرو انلاین برای دریافت خدمات ما میتوانید از طریق این صفحه اقدام کنید: رزرو آنلاین


روند کار قالیشویی قصرطلایی

 فرش ها انواع مختلفی دارند و هر کدام روش تمیز کردن متفاوتی نسبت به دیگری دارند. اگر به دنبال یک قالیشویی معتبر می گردید ، قالیشویی قصر طلایی در آپادانا به عنوان بهترین قالیشویی در زمینه شستشوی فرش های دستی و ماشینی در کمترین زمان و با دقت فراوان قالی ، موکت و گلیم های شما را شسته و به صورت کاور شده باز می گرداند.

پس از تماس با قالیشویی قصر طلایی در آپادانا ، این شرکت در سریع ترین زمان  برای تعیین تعداد فرش و ارزیابی های های مورد نیاز برای تمیز کردن ، تیمی به محل مورد نظر شما اعزام می کند ، پرسنل این قالیشویی فرش ها را بازرسی می کند و نوع و بافت آن را شناسایی می کند و آن  ها را با ماشین های مخصوص به کارخانه قالیشویی ارسال می کنند ، فرش ها شستشو داده می شوند و سپس دوباره به مشتری برگردانده می شود.

کارخانه قالیشویی قصر طلایی درآپادانا از بهترین مواد شوینده استاندارد استفاده می کند که با رعایت کیفیت فرش های شما و مطابق دستورالعمل سازنده فرش ماشینی سازگار است تا رنگ آن آسیب نبیند و بافت فرش فرسوده نشود.

کارخانه قالیشویی قصرطلایی

خدمات قالیشویی قصرطلایی

کلیه خدمات قالیشویی قصر طلایی اعم از شستشو ، رفو و تعمیر فرش ها با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت در کمترین زمان ممکن صورت می پذیرد.

قالیشویی قصرطلایی به خاطر کارآیی و کیفیت خوب و بدون آسیب رساندن به فرش های تمیز شده ، از دیگر قالیشویی ها متمایز است. این قالیشویی به عنوان ارزان ترین شرکت شستشوی  فرش در آپادانا شناخته می شود.

در این کارخانه  قالیشویی روش های جدیدی در تمیز کردن فرش ها به کار برده می شود. در قصر طلایی حتی کوچک ترین لکه های فرش که دیدن آن ها غیر ممکن است ، حذف می شود. در قالیشویی قصر طلایی از بهترین انواع پاک کننده های موثر و کاملاً مناسب برای نوع فرش شما استفاده می شود.

در قالیشویی قصر طلایی شستشوی فرش ها با استفاده از بهترین مواد شوینده استاندارد که هیچ آسیبی به فرش نمی رساند انجام می شود و در صورت نیاز کلیه خدمات تعمیر فرش از جمله ریشه بافی و رنگبرداری و همچنین پرزگیری برای مشتریان به خوبی انجام می شود.

از دیگر خدمات قالیشویی قصر طلایی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- شستشو بر اساس معیار های دینی برای پاک کردن هرگونه نجاست بر روی فرش

 2- ضد عفونی کردن فرش ها با مواد ضد حساسیت زا

3- خاک گیری و حذف هر گونه گرد و غبار در بین تار و پود فرش قبل از شستشوی آن

4- پرداخت و پرزگیری فرش های دست بافت بعد از شستشو

5- ارائه خدمات شستشوی فرش به صورت شبانه روزی و در کل ایام هفته

کادر مجرب قالیشویی قصرطلایی

پرسنل آموزش دیده و کاربلد قالیشویی قصر طلایی با بهره گیری از روش های نوین و تجربه هی بالای خود شستشوی انواع فرش ها را با دقت کامل به بهترین نحو ممکن انجام می دهند. کارگران پس از اطمینان از تمیز کردن فرش ها ، برای خشک کردن و استریل کردن آن ها ، از جدیدترین دستگاه های خشک کن استفاده می کنند و با استفاده از این دستگاه های پیشرفته از خشک کردن با روش های سنتی مانند پنکه های عامل و یا قرار دادن فرش در هوا یا خورشید به صورت غیر مستقیم جلوگیری می شود تا رنگ فرش ها محو نشود.

راه ارتباطی با قالی شویی قصرطلایی

شما می توانید با اطمینان خاطر کامل کلیه امورات مربوط به شستشو ، تعمیر و رفوی فرش خود را در محدوده آپادانا به قالیشویی قصر طلایی بسپارید. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق تلفن02144716535 با کارشناسان این قالیشویی در ارتباط باشید.

تعرفه و قیمت شستشوی فرش در قالیشویی قصرطلایی

کلیه خدمات ارائه شده توسط قالیشویی قصر طلایی در قبال مقدار پولی که دریافت می شود بسیار مقرون به صرفه می باشد. تمامی قیمت ها زیر نظر اتحادیه و منصفانه می باشد. لازم به ذکر است که بعد از شستشوی فرش و تحویل به مشتریان در صورت رضایت آن ها هزینه دریافت می شود.

شماره تلفن های قالیشویی ما

شمال تهران: 22374295

غرب تهران: 44515031

شرق تهران: 88279103

سوالات متداول

نحوه شستشو فرش های ماشینی با دستبافت فرق میکند؟

فرش ها انواع مختلفی دارند و روش تمیز کردن متفاوتی نسبت به هم دارند.

فرش را میتوان در جای دیگری تحویل گرفت؟

بله بعد از تحویل فرش لطفا آدرس مکانی که میخواهید فرش را تحویل بگیرید را به همکاران ما بدهید تا فرش را به محل موردنظر ارسال کنیم.

در شستشوی فرش ها ازچه موادی استفاده میکنید؟

در قالیشویی قصر طلایی شستشوی فرش ها با استفاده از بهترین مواد شوینده استاندارد که هیچ آسیبی به فرش نمی رساند انجام می شود و در صورت نیاز کلیه خدمات تعمیر فرش از جمله ریشه بافی و رنگبرداری و همچنین پرزگیری برای مشتریان به خوبی انجام می شود.

آیادرشستشوی فرش کر اسلامی داده می شود؟

شستشو براساس معیارهای دینی برای پاک کردن هرگونه نجاست برروی فرش و ضدعفونی کردن فرش ها با مواد ضد حساسیت زا انجام می شود.