قالیشویی سردارجنگل

قالیشویی قصر طلایی

خدمات قالیشویی سردار جنگل شامل شستشوی انواع فرش ها ، شستشوی موکت ، شستشوی مبل ، ریشه بافی ،  پرزگیری و پرداخت ، لکه گیری و بازسازی و مرمت و رفع سوختگی است.

این قالیشویی تمیز کردن انواع فرش های ماشینی و دستبافت را با کیفیت و با قیمت بسیار مناسب انجام می دهد. آن ها تضمین می کنند که شما از شستشوی فرش هایتان در سردار جنگل و مناطق اطراف آن راضی خواهید بود.

تمییز بودن فرش ها برای سلامتی اعضای خانواده بسیار مهم است. فرش های تمیز باعث می شود اعضای خانواده در برابر بیماری ها مقاوم باشند.

گاهی اوقات طبیعی است که مواد غذایی یا مایعات و نوشیدنی ها روی فرش بیفتند و لکه هایی روی فرش ها ایجاد کنند. لکه هایی که روی فرش تأثیر می گذارند قابل پاک شدن هستند. خوشبختانه پرسنل قالیشویی قصر طلایی در سردار جنگل می توانند این لکه ها را از بین ببرند.


شماره تماس قالیشویی قصرطلایی

44716535

44704985

44515031

44084835

جهت رزرو انلاین برای دریافت خدمات ما میتوانید از طریق این صفحه اقدام کنید: رزرو آنلاین


خدمات قالیشویی قصرطلایی برای اماکن مذهبی

از آنجا که تمیز بودن فرش ها برای مسلمانان بسیار مهم است ، ما برای تمیز کردن فرش های مساجد و حسینیه ها قیمت های ویژه ای را ارائه می دهیم. ما به مشتریان مسکونی ، مساجد و حسینیه ها در سراسر سردار جنگل و مناطق اطراف آن در کوتاه ترین زمان ممکن سرویس های ویژه ای را به صورت شبانه روزی ارائه می دهیم.

کارخانه قالیشویی قصرطلایی

رضایت مشتریان در قالیشویی سردارجنگل

ما به همه مشتریان و کاری که برای آن ها انجام می دهیم احترام می گذاریم و اعتقاد داریم که سخت کوشی و توجه به جزئیات از اصول اصلی جلب رضایت مشتری است.

ما بر این باوریم که فرش های دستبافت یا ماشینی شما بسیار ارزشمند است و هدف ما این است که به شما کمک کنیم تا به طور دقیق و بدون آسیب زدن به فرش هایتان آن ها را تمیز کنیم. ما خدمات بسیاری از جمله شستشوی انواع فرش و قالی دست بافت و ابریشم را به مشتریان خود ارائه می دهیم.

 ما به منظور دستیابی به نتایج عالی کلیه خدمات شستشوی فرش ها ، به دقت کار می کنیم ، زیرا می دانیم که فرش های شما سزاوار بهترین توجه است. ما همیشه برای هر کاری که انجام می دهیم در صدد کسب رضایت 100٪ مشتری هستیم

قیمت منصفانه قایشویی سردارجنگل

ما نرخ رقابتی و برنامه ریزی انعطاف پذیر ارائه می دهیم ، زیرا می خواهیم اعتماد شما را جلب کنیم. اگر شما مشتری جدیدی قالیشویی قصر طلایی در سردار جنگل هستید و یا اگر مشتری دائمی هستید ، می خواهیم بدانید که ما همه کارهایی را که می توانیم انجام می دهیم تا نتیجه نهایی را که انتظار دارید به شما ارائه دهیم.

ذکر این نکته ضروری است که در صورت عدم رضایت از سرویس دریافتی گارانتی بازگشت وجه وجود دارد و می توانید وجه خود را پس بگیرید.

اگر در نظر دارید ، که خدمات با کیفیت بالا را با قیمت منصفانه دریافت کنید می توانید با قالیشویی قصر طلایی تماس بگیرید. ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم تا فرش های شما را به صورت حرفه ای شستشو دهیم.

تجربه بالای پرسنل قالیشویی قصرطلایی

اعضای تیم قالیشویی قصر طلایی در سردار جنگل از اهمیت شستشوی فرش دستباف ، ماشینی و نفیس ایرانی و لکه ‌بری فرش و شستشوی فرش‌های روشن آگاه هستند. تکنسین های قالیشویی قصر طلایی می دانند که چگونه انواع فرش ها را کامل تمیز کنند.

ما مهارت ها ، تجربه و ابزار لازم برای تمیز کردن انواع فرش ها و موکت ها و ریزه کاری های آن ها را به صورت کامل و حرفه ای در اختیار داریم. علاوه بر این ، ما با رویکرد نوین برای تمیز کردن قالی ها ، اطمینان حاصل می کنیم که همه لکه ها و آلودگی ها از فرش ها پاک می شوند.

هدف ما کمک به شما در محافظت از فرش ها و قالی ها است ، زیرا ما خدمات تمیز کردن فرش و مبل با کیفیت بالا را برای همه مشتریان ارائه می دهیم.

خدمات قالیشویی قصرطلایی در سردارجنگل

قالیشویی قصر طلایی در سردار جنگل خدمات ویژه ای را انجام می دهد تا فرش های مورد نیاز شما را تمیز کند. ما به شما قول می دهیم که از بهترین انواع شوینده های موثر و قوی برای نفوذ در لکه ها و کثیفی که در فرش شما وجود دارد استفاده می کنیم.

در قالیشویی قصر طلایی در سردار جنگل ، کلیه خدمات ویژه ما در طول شبانه روز و بدون هیچ گونه وقفه ای به شما ارائه می شود. ما مقادیر زیادی فرش و قالی را بدون توجه به تعداد آن ها ، با همان بازدهی که کارگران یک فرش یا قالی را تمیز می کنند تمیز می کنیم.

هنگامی که به دنبال یک قالیشویی حرفه ای برای پاک کردن فرش های خود هستید ، می توانید با شماره های 02144704985 ، 02144733607 و 09193011226 با قالی شویی قصر طلایی تماس بگیرید و یا اینکه درخواست خدمات را به از طریق سایت به صورت آنلاین ثبت کنید. 

سوالات متداول      

1-چه خدماتی در قالیشویی قصرطلایی ارائه میشود؟

شستشوی انواع فرش ها ، شستشوی موکت ، شستشوی مبل ، ریشه بافی ،  پرزگیری و پرداخت ، لکه گیری و بازسازی و مرمت و رفع سوختگی است.

2-لکه هایی قوی مثل ریختن انواع نوشیدنی ویا رنگ و…در شستشو کامل پاک میشوند؟

لکه هایی که روی فرش تأثیر می گذارند قابل پاک شدن هستند،خوشبختانه پرسنل قالیشویی در سردار جنگل می توانند این لکه هارا از بین ببرند.

3-درصورت عدم رضایت از سرویس تکلیف چیست؟

ذکر این نکته ضروری است که در صورت عدم رضایت از سرویس دریافتی گارانتی بازگشت وجه وجود دارد و می توانید وجه خود را پس بگیرید.