• شهرک گلستان غربی ، شهرک شقایق
  • پاسخگویی 24 ساعته
قالیشویی در محدوده شهرزیبا

قالیشویی در محدوده شهرزیبا

  • 2327
  • 0

قالیشویی در شهرزیبا 

محله شهرزیبا یکی از محلات نسبتا قدیمی شمال غرب تهران و در منطقه پنج شهرداری واقع شده است. شهرزیبا در مسیر بزرگراه شهید همت به سمت غرب و در جنوب بزرگراه همت قرار دارد.

این محله از شرق به بزرگراه شهید باکری و از جنوب به بلوار آیت‌الله کاشانی و محله صادقیه و بزرگراه علامه جعفری و از غرب به شهرک اندیشه و دهکده المپیک متصل می شود. محله شهران و خیابان شاهین در همسایگی شهرزیبا قرار دارند.

قالیشویی ما در تمام نقاط تهران خدمات شستشو فرش و قالی ابریشم و دستبافت ارائه می دهد یکی از مناطقی که کاملا تحت پوشش قالیشویی قصرطلایی می باشد ، محدوده شهرزیبا می باشد که با نازلترین قیمت خدمات قالیشوئی ارائه داده میشود. وقتی شما با ما تماس می گیرید ، کارشناسان ما پاسخگوی تمام سوالات شما هستند تا شما را نحوه ارائه خدمات آشنا کنند و قیمت قالیشویی ، موکت شویی ، ترمیم ، ریشه زنی ، مبل شویی در منزل و… محاسبه کند و به شما ارائه دهد.

شماره تلفن ها به صورت شبانه روزی در خدمت شماست 44313187

قالیشویی در شهرزیبا ما زیر نظر اتحادیه قالیشویی های تهران فعالیت می کند و تمام تعرفه های خود را زیر نظر اتحادیه به مشتریان خود ارائه می دهد.

اگر به دنبال یک کارخانه قالیشویی با کارگران با تجربه و منصفانه می گردید شرکت ما در خدمت شماست بی شک بهترین خدمات را از ما خواهید گرفت. لول میبریم ، کامل تمیز مانند روز اول لول شده میاریم.

کارخانه های قالیشویی زیبادی در سطح استان تهران فعالیت می کنند که پیدا کردن بهترین آنها کار بسیار آسانی نیست ولی با توجه به نکات زیر می توان بهترین نتیجه را گرفت

  • از دوستان و آشنایان خود که به تازگی کارخانه های قالیشویی شهرزیبا برای شستشو فرش های خود خدمات گرفته اند پرسجو کنید تا ببنید راضی هستند یا نه؟
  • نحوه برخورد کارشناسان کارخانه در هنگام اولین تماس می تواند به شما ثابت کند که یک شرکت قالیشویی حرفه ای هست یا نه!
  • سابقه فعالیت آن شرکت بی شک از نکاتی میباشد که نشانگر آن می باشد که این شرکت در طول سالها تجربه های زیادی کسب کرده است و کاملا یک شرکت با تجربه است.
  • از طریق جستجو در گوگل نیز شما می توانید به برترین قالیشویی ها دسترسی داشته باشید و شماره تلفن هر شرکت را از وبسایت آن پیدا کرده و تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه خود را وارد نمایید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

تلفن تماس کلیک کن
شمال غرب جنوب مرکز