قالیشویی طرشت

شستشوی فرش ماشینی

اگر در جستجوی یک قالیشویی در طرشت هستید که خدمات مقرون به صرفه و سریع را ارائه کند ، می توانید قالیشویی قصر طلایی را انتخاب کنید.

اگر از عدم بهداشت فرش یا قالی خود ، که مهم ترین وسیله خانه است رنج می برید ، پس فقط باید به دنبال یک قالیشویی تخصصی مانند قالیشویی قصر طلایی در طرشت بگردید تا مطمئن شوید که در کمترین زمان و با کارآمدترین روش و کمترین قیمت ، خدمات عالی را بدست می آورید.

از آنجا که قالیشویی قصر طلایی متعهد به ارائه خدمات عالی به مشتریان خود است ، می توانید اطمینان داشته باشید که تلاش های آن ها نتایج عالی خواهد داشت. شستشوی فرش ها و پاک بودن آن ها می تواند باعث افزایش رضایتمندی اعضای خانواده شود ، زیرا می تواند باعث کاهش آلرژن ها و جلوگیری از رشد میکروب ها و همچنین بهبود جذابیت و زیبایی فرش ها شود.

 این قالیشویی با بیش از 10 سال تجربه کار در زمینه شستشوی فرش از طرف صاحبان خانه و مشاغل در طرشت به عنوان یک شرکت ارائه دهنده خدمات حرفه ای در زمینه شستشوی فرش ، گلیم و قالیچه شناخته شده است.

بر این اساس ، قالیشویی قصر طلایی در طرشت در بین سایر شرکت ها یکی از بهترین و مهمترین شرکت هایی است که در این زمینه کار می کند و سابقه ای طولانی در این زمینه دارد و به مشتریان ثابت کرده است که به خوبی می داند چگونه می تواند این خدمات را در بالاترین سطح ارائه دهد.


شماره تماس قالیشویی قصرطلایی

44716535

44704985

44515031

44084835

جهت رزرو انلاین برای دریافت خدمات ما میتوانید از طریق این صفحه اقدام کنید: رزرو آنلاین


مراقبت از ریشه های فرش
مراقبت از ریشه های فرش

مزایای استفاده از خدمات قالیشویی قصرطلایی در طرشت

قالیشویی طرشت دارای مزایای بسیاری است که باعث می شود در زمینه شستشوی فرش به عنوان نخستین گزینه شناخته شود و مهم ترین این ویژگی ها عبارتند از:
1- این قالیشویی با داشتن تیمی مجرب در زمینه تمیز کردن به منظور اطمینان از حل هر مشکلی که در طی فرآیند تمیز کردن با آن روبرو هستید و آزمایش روش های صحیح تمیز کردن فرش یا قالی فعالیت می کند.

2- این قالیشویی با استفاده از مدرن ترین روش ها و ماشین آلات مدرن برای از بین بردن انواع لکه های روی فرش یا قالی و استریل کردن آن از گرد و غبار و میکروب های انباشته شده استفاده می کند. این قالیشویی همچنین کلیه بوهای ناخوشایند را روی فرش یا موکت پاک می کند تا از نظافت کامل برخوردار باشد و خدمات کاملی را به مشتری ارائه دهد.


3- این قالیشویی با قیمت های خود از دیگر قالیشویی ها متمایز است و قابل مقایسه با هیچ قالیشویی دیگری نیست. این قالیشویی به منظور اطمینان از ایجاد رابطه اعتماد بین قالیشویی و مشتری به منظور استفاده مجدد از خدمات قالیشویی و سایر خدمات ، مشتاق ارائه بهترین خدمات به مشتریان است.
4- این قالیشویی دارای خدمات مشاوره به مشتریان می باشد تا در همه زمان ها به تمام سوالات آن ها پاسخ دهد و به آن ها در حل همه مشکلات مربوط به روند تمیز کردن فرش و قالی کمک کند.


5- این قالیشویی تمایل دارد وظیفه تمیز کردن را به موقع انجام دهد ، بنابراین این قالیشویی به دلیل در اختیار داشتن دستگاه های مدرن که از آن ها استفاده می کنند ، خیلی سریع روند تمیز کردن را انجام می دهند.

خدمات قایشویی قصرطلایی در طرشت

در صورت تکیه بر قالیشویی که قابل اعتماد نباشد و تجربه کافی برای شستشو فرش یا قالی را نداشته باشد و در صورتی که فرایند تمیز کردن به روش صحیح انجام نشود  مشتری مجبور است در هر دوره کوتاه مجدداً فرش یا قالی را تمیز کند و این منجر به هدر دادن پول و زمان زیادی می شود.

قالیشویی قصر طلایی در طرشت مایل است مراحل پاکسازی را به روش صحیح انجام دهد زیرا از بهترین و مؤثرترین مواد شوینده استفاده می کند. تا مشتری مجبور نباشد فرآیند تمیز کردن فرش ها را تکرار کند. شستشو فرش ، در صورت انجام صحیح ، می تواند آن ها را تغییر داده و به ارزش آن بیفزاید.

استفاده از یک فرآیند شستشوی مناسب برای شستن فرش های شما می تواند به طولانی تر شدن طول عمر آن ها کمک کند.

قالیشویی قصر طلایی در طرشت می خواهد با ارائه کلیه خدمات مورد نظر خود مشتریان خود را راضی کند ، زیرا این قالیشویی انواع فرش و قالی را با انواع الیاف به روش صحیح و مواد شوینده مناسب قالی ها و موکت ها را تمیز می کند تا آسیب نبینند و منسوجات یا رنگ آن ها از بین نرود.

 لازم به ذکر است این قالیشویی خدمات شستشوی مبل را نیز ارائه می دهد. این قالیشویی مواد شوینده سازگار با محیط زیست را برای شستشوی فرش ها و موکت ها ، استفاده می کند.

اگر در مورد هزینه شستشوی فرش ها در طرشت سؤالی دارید ، می توانید با شماره های 02144704985 ، 02144733607 و 09193011226 با قالی شویی قصر طلایی تماس بگیرید

سوالات متداول

1-اگر فرش درحین شستشو آسیب ببیند چه باید کرد؟

قالیشویی قصر طلایی با بروزترین دستگاه ها امکان آسیب فرش را به حداقل رسانده و متعهد به ارائه خدمات عالی به مشتریان میباشد و هرگونه آسیب به فرش به عهده قالیشوییی است.

2-لکه هایی مانند ابمیوه با ریختن رنگ و بعضی از بوها قابل رفع شدن هستند؟

این قالیشویی با استفاده از مدرنترین روش ها و ماشین آلات مدرن برای ازبین بردن انواع لکه های قوی روی فرش وقالی و استریل کردن آن و همچنین کلیه بوهای ناخوشایند را روی فرش یا موکت پاک میکند.

3-قیمت شستشوی فرش چقدر است؟

قیمت قالی شویی قصرطلایی بر اساس اتحادیه تنظیم می شود و به متراز فرش حساب می شود.لطفا جهت اطلاع از قیمت با شماره تماس های ما در ارتباط باشید.