قالیشویی در پونک

قالیشویی قصر طلایی

قالیشویی در محدوده پونک با سال های سال تجربه و بهره گیری از جدیدترین دستگاها در زمینه شستشوی انواع فرش ، موکت ، قالیچه و مبلمان دراستان چهار محال و بختیاری و نیز داشتن پرسنلی کارآزموده و مجرب می تواند بهترین انتخاب برای شما عزیزان باشد . در هر جای این استان که باشید پرسنل ما در کمترین زمان ممکن درب منزل شما حضور پیدا کرده و فرش شما را تحویل می گیرند . هزینه خدمات قالیشویی و مبل شویی ما پایین ترین قیمت را در کنار بالاترین کیفیت دارا می باشد .

خدمات قالیشویی در منطقه پونک

شرکت های حرفه ای قالیشویی علاوه بر شستشو فرش خدمات دیگری برای مشتریان خود ارائه می دهند که ما در قالیشویی قصرطلایی نیز به مشتریان خود خدمات زیر را ارائه می دهیم،  از جمله این خدمات عبارتند از :

  • شستشوی تخصصی فرش دستبافت و ابریشمی
  • اعلاشویی
  • لکه بری فرش و قالی
  • ریشه زنی و رفوگری
  • دوردوزی چرم
  • رفع سرخوتگی
  • ریشه بافی و شیرازه دوزی

شماره تماس قالیشویی قصرطلایی

جهت رزرو انلاین برای دریافت خدمات ما میتوانید از طریق این صفحه اقدام کنید: رزرو آنلاین

قالیشویی قصر طلایی

قیمت قالیشویی در پونک

قیمت قالیشویی در نقاط مختلف شهر و قالیشویی‌های مختلف متفاوت است. علاوه بر اینکه خدمات تکمیلی و تشویقی که شرکت های قالیشویی ارائه می‌دهند موجب تغییر قیمت می‌شود عوامل دیگری هم هستند که بر این قیمت گذاری اثرگذار هستند. بر حسب ماشینی و دست باف بودن فرش و قالی و همچنین جنس مواد بکاررفته، قالیشویی ها از روش های متنوعی از جمله بخارشویی، خشک شویی و شستشوی فر با آب داغ استفاده می کنند.

لکه بری در فرش شویی پونک

لکه هایی که با سرسختی از بین می روند مثل لکه های چربی یا روغن یا لکه های بدبو به دلیل اینکه زمان بیشتر و شوینده های مخصوصی را برای نابودی می طلبند باعث بالارفتن نرخ قالیشویی می شوند. برای از بین بردن لکه ها و در کل لکه بری در هنگام شستشوی فرش روشهای متنوعی وجود دارد که لزوما شما را ملزم به شستشوی تمام فرش و استفاده از خدمات قالیشویی نمی‌کند. می‌توان با مواد بسیار متنوعی مثل بوراکس یا نمک و جوش شیرین این کار را انجام داد.

چگونه از خدمات قالیشویی پونک استفاده کنیم؟

شما عزیزان می توانید به صورت شبانه روزی با شماره تلفن 44515031 به صورت شبانه روزی از محدوده پونک اقدام به تماس و ارائه مشاوره کاملا رایگان و همچنین دریافت خدمات قالیشویی از قصرطلایی ، کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *