• شهرک گلستان غربی ، شهرک شقایق
  • پاسخگویی 24 ساعته
قالیشویی در صادقیه

قالیشویی در صادقیه

  • 1272
  • 0
خدمات قالی شویی در محدوده صادقیه

خدمات قالی شویی در محدوده صادقیه

بهترین قالیشویی در صادقیه

شستشوی انواع فرش ، موکت و مبلمان در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با به ‌روزترین امکانات توسط بهترین قالیشویی در صادقیه انجام می شود.فرش‌ها کالاهایی بسیار زیبا هستند که در تمام خانه‌ها دیده می‌شوند. الیاف نرم و نقوش زیبای فرش موجب شده تا استقبال از آن روز به روز در سراسر جهان بیشتر شود. فرش‌ها زیراندازهایی هستند که همیشه در معرض انواع آلودگی‌ها قرار دارند و تمیز نگه داشتن آن کار ساده‌ای نیست. در این مطلب ، با خدمات قالیشویی قصر طلایی در صادقیه آشنا خواهید شد.

نزدیک ترین قالیشویی به صادقیه

کارخانه قالیشویی قصرطلایی برای ساکنین محترم صادقیه فراهمی تدبیر به عمل آورده هست تا در کوتاه ترین زمان قالی خود را توسط یک قالیشویی مجاز و معتبر ، شستشو و اگر نیاز به ترمیم داشت ترمیم شود و در تحویل داده شود . قالیشویی ما همواره به دنبال جلب رضایت مشتریان خود با بالا بردن کیفیت کار خود می باشد. قالیشویی در فلکه اول و دوم صادقیه نیز توسط پرسنل ما انجام می شود.

از بین بردن لکه فرش

از بین بردن لکه فرش

خدمات قالیشویی قصر طلایی در صادقیه

قالیشویی قصرطلایی

قالیشویی قصرطلایی

قالیشویی قصر طلایی در راستای تحقق اهداف انسانی و تجاری ، برای شما برترین شرایط را فراهم می کند. این قالیشویی با استفاده از برترین روش های روز و مواد شوینده درجه یک سعی بر آن دارد تا فرش و قالی شما را با حفظ کیفیت و همچنین تثبیت رنگ آن شستشو نماید. این مرکز بهترین خدمات را به همشهریان گرامی ارائه می نماید. خدمات این مرکز شامل موارد زیر است:
1- شستشوی و لک برداری انواع فرش ها و تابلو فرش ها
2- شستشوی موکت و مبلمان منزل
3- ریشه بافی و محافظ ریشه فرش
4- چرم دوزی ، ریشه زنی و شیرازه دوزی کناره فرش (زیگزاگ دوزی)
5- دارکشی ، پرداخت ، رفو و مرمت انواع فرش
6- خواب کشی و اتو
7- بسته بندی و کاور

توصیه می کنیم از مقاله قالیشویی در منطقه 22 ما دیدن فرمایید.

مزایای استفاده از خدمات قالیشویی قصر طلایی

استفاده از خدمات قالیشویی قصر طلایی در صادقیه مزایای بسیار زیادی برای مشتریان خواهد داشت که قطعا با آگاهی از آن هر فردی با اطمینان خاطر شستشو فرش و قالی خود را به آن ها خواهد سپرد. این مزایا شامل موارد زیر است:
1- ثبت سفارش آسان
2- ارائه ی خدمات حتی در ایام تعطیل
3- قیمت مناسب
4- ارائه مشاوره و بازدید رایگان
5- به کارگیری کادر مجرب و پرسنل متخصص
6- تضمین کیفیت
7- آبکشی کامل فرش با اصول مذهبی
8- شستشوی ممتاز در کارخانه‌
9- پشتیبانی و نظارت ویژه
10-محافظت از بافت فرش ها
11-حمل و نقل رایگان فرش ها
12- رعایت اصول صحیح شست و شو

قالیشویی قصر طلایی در صادقیه مفتخر است تا با داشتن بیش از یک دهه فعالیت در این حوزه، به عنوان یکی از معتبرترین شرکت‌های این صنعت به شما عزیزان خدمت ‌رسانی نماید. شما می‌توانید برای شستشوی فرش هایتان از این شرکت کمک بگیرید تا به صورت حرفه‌ای فرش های شما را عاری از هرگونه آلودگی کنند.

شماره تلفن قالیشویی در صادقیه

شما عزیزان می توانید به صورت شبانه روزی حتی ایام تعطیل با شماره تلفن 44084835 در تماس باشید. کارشناسان ما همه وقت در پاسخگویی به شما آماده می باشند. منتظر تماس تان هستیم ! .